Колишня циркова біла ведмедиця Чада переїхала в нову оселю під Житомиром

16.07.2019

У ці вихідні на Житомирщину перевезли колишню циркову білу ведмедицю, яку 9 років тому покинув власник.

У Василівському центрі реабілітації тварин повідомили, що біля ведмедиця “ Чада” прожила у них останні 2,5 роки. До цього вона жила в жахливих умовах в одному із зоопарків, її викупили волонтери з Києва, а власник Василівського центру забрав хижачку на тимчасове проживання. 

Тепер же Тяньшанська біла ведмедиця переїхала з Василівського зоопарку в житомирський центр реабілітації ведмедів у село Березівка Житомирського району. Тут для неї підготували не тільки барлогу, а й невеличке озеро, оскільки білі ведмеді потребують і водне середовище.

«Ми транспортували ведмедицю у її новий будинок! Було важко на душі ...... Однак, мабуть, Чаді тепер дуже добре!», - розповіли співробітники Василівського центру реабілітації тварин, які транспортували Чаду.

Джерело: Уніан


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...