Класно те, що держава повертає частину коштів на няню, – житомирянка про проект «Муніципальна няня»

14.06.2019

Про те, що проект « Муніципальна няня» дійсно діє, і держава компенсує частину витрат на послуги няні для дитини віком до 3-х років – читайте в історії житомирянки Наталії Сінгурівської.

Тепер молода мама щомісяця отримуватиме по 1 тис. 626 грн для часткової компенсації послуг няні для своєї дитини. І вже перші гроші родина отримала в травні. Тоді прийшла компенсація одразу за три місяці, адже заявку подавали ще у лютому на двох дітей. «Ми знайшли няню швидко, адже це наша родичка, і нам вона допомагає. Вона і так є приватним підприємцем, тому тільки ще відкрила можливість офіційно надавати послуги няні», – розповідає Наталія.

За словами жінки, про можливість отримувати частину коштів на послуги няні дізналися з телебачення, тоді ж одразу почали шукати в інтернеті додаткову інформацію.

«У нас двоє маленьких дітей, то самій дуже важко. Няня – це велика допомога. І класно те, що держава повертає частину коштів. Няню запрошуємо майже щодня, в основному на прогулянки», – зазначає молода мама. У родині виховують двох синів – меншому майже рік, а старшому вже 3,2 роки.

Проте на момент оформлення старшому ще не було трьох років, тому батьки подавали заяву на компенсацію послуг няні для двох дітей. І в травні отримали гроші за три місяці за двох діток. Надалі ж держава їм компенсуватиме вже за меншого сина, поки він не досягне трирічного віку.

«Ми почули, що держава компенсує певні витрати на няню і пішли оформлювати. Якщо чесно, то думали, що коштів не буде. Головне, що в нас є няня, яка дуже допомагає. Але якщо держава тепер дає фінансову підтримку, то це, звичайно, приємніше», – відмічає мама. Наталія радить усім тим, хто вагається – чи оформлювати «Муніципальну няню»: «Нам обіцяють та виконують».

Нагадаємо, що кожна родина, в котрій є діти віком до трьох років, можуть скористатися державною фінансовою підтримкою від держави.

Проект «Муніципальна няня» частково компенсує витрати батьків на послуги няні для своє дитини. Так на ці цілі можна отримувати щомісяця по 1 тис. 626 грн.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання. Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує...