Із 1 червня в Україні можуть відкрити басейни та залізницю

26.05.2020

 

В Україні починаючи від 1 червня планується знову послабити карантин. Відновлять роботу залізниці, а люди вже зможуть відвідувати басейни та спортивні зали. Також дозволять проводити освітні заняття в групах до 10 осіб.

Про це повідомив головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко:

"Від 1 червня планується запуск залізничного транспорту і міжобласних перевезень автомобільним транспортом. Щодо басейнів і спортзалів сьогодні-завтра на сайті Міністерства охорони здоров’я буде розміщено рекомендації щодо протиепідемічних норм, які повинні бути забезпечені у разі, коли власник вирішить відкривати спортивний зал і басейн".

В МОЗі заявили що, якщо будуть досягнуті певні індикатори епідемічної ситуації, то відкриють басейни і спортзали вже з наступного тижня. Однією з вимог зокрема буде організація груп не більше 10 осіб, а також постійна дезінфекція води.

Читайте також: Укрзалізниця відкрила продаж квитків на поїзди Інтерсіті – перелік.

Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...