Хірургічне відділення обласної лікарні має відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

7.11.2019

 У комунальній установі «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» вже п’яте відділення отримало відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Відтепер статус 100% чистоти має й хірургічне відділення № 1.


Першим таку відзнаку від Всеукраїнської асоціації «Служба організації інфекційного контролю» у комунальному медичному закладі отримало відділення для новонароджених недоношених дітей, потім наприкінці минулого року естафету перейняли ще два відділення – онкогематологічне та хірургічне відділення №2, а у лютому цього року табличка у синьо-голубих тонах прикрасила педіатричне відділення №3.

Як розповів завідувач хірургічним відділенням №1 лікарні Петро Русак, до цієї події весь колектив відділення готувався майже два роки.

«Рік тому у відділенні було проведено ремонт без залучення бюджетних коштів, також за кошти спонсорів закуплено усі матеріали для налагодження системи гігієни та прибирання, за що колектив відділення висловлює усім благодійникам велику подяку. Для колективу - це додаткова відповідальність за правильне виконання функцій медичної допомоги, а для пацієнта - додаткова опція безпеки перебування у лікувальному закладі», - сказав лікар.
До того ж, за результатами повторної перевірки представника асоціації хірургічне відділення №2 дитячої лікарні підтвердило статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Нагадаємо, що в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського одинадцять відділень мають відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Довідково. Проєкт, який уже наразі став програмою «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», реалізовується Україні із 2012 року у співпраці з Асоціацією медичних сестер України. Усі заклади та відділення, які проходять стандартизацію в рамках проєкту, заносять у спеціальний реєстр. Щоб отримати цей статус, вони проходять гігієнічний аудит, навчання персоналу, встановлення необхідних аксесуарів та контроль за виконанням рекомендацій.

Мета даного проєкту - забезпечення високого рівня гігієни у лікувальних закладах України, профілактика професійного захворювання медичного персоналу, запобігання поширенню внутрішньолікарняних інфекцій, економія коштів лікувальних закладів.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...