Греко-католицька і православна церкви хочуть святкувати Різдво 25 грудня

11.01.2012

 
УГКЦ і УПЦ (КП) ведуть діалог щодо спільного святкування Різдва 25 грудня. Про це Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) заявив в інтерв'ю 5 каналу, відповідаючи на запитання, чи намагатиметься він поєднати нас з усім цивілізованим світом, щоб ми святкували Різдво за григоріанським стилем, повідомляє Gazeta.ua.
 
"Щоб це питання, яке не є якимось догматичним елементом Церкви, не спричиняло нових церковних розколів, а навпаки, допомагало їх долати", – додав Глава УГКЦ.
 
Блаженніший Святослав пригадав, що григоріанський спосіб літочислення не є суто католицький. Адже велика частина православного світу святкує, так звані, нерухомі свята за григоріанським календарем, наприклад, Грецька Церква святкує Різдво 25 грудня.
 
"Тож ми й далі будемо вести цю дискусію, яка триває вже не один рік, але спільно з православними братами, щоб коли настане час і ми вирішимо цей крок зробити, ми зробили його разом", – підкреслив Предстоятель Церкви.
 
Нагадаємо, раніше це питання вже піднімав Предстоятель УПЦ (КП) Філарет. 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...