Галина Цепкова з Коростеня видала нову збірку віршів

5.05.2014

 

Нещодавно вийшла з друку  нова поетична збірка члена Національної спілки письменників України, коростенської поетеси Галини Цепкової «Одвічний дух життя».

В новій збірці поетеса залишається вірною своїй поетичній тематиці: любові до рідного краю і його історії, осмисленню сучасного життя з його проблемами і сподіваннями.    

Про це поідомляють на сайті Коростенської мерії.

Прочитати вибрані твори можна ТУТ.

Довідково:

У 1992 році вийшла перша поетична збірка «Надеюсь. Верую. Люблю». За першою збіркою вийшла друга – «Свет доброти» (1994) і третя – «Четыре осени года» (1995).

У 1998 році виходить нова збірка «Знак долі – Терези», яка започаткувала новий етап творчості авторки – етап входження в лоно рідної мови. Тому і почала її триптихом «Повернення», висловивши своє розуміння патріотизму, як одного з найвищих вимірів суспільної свідомості людини. У творчому доробку поетки, крім вище зазначених поетичних книжок, – збірка «Когда уходит лед» (2000), «Диво-сад» (2002), «Мы – не расстанемся» (2003), «Стихи из шкатулки» (2007), «Я хочу поведать миру» (2007).

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...