Електрошокери, ножі та балончики – з чим житомиряни ходили в березні на суди

7.04.2021

 

Більше 200 заборонених предметів мали з собою відвідувачі судів області у березні 2021 році. Найчастіше – це ножі, ножиці, газові балончики, а також електрошокери та пристрої для відстрілу гумових куль.

Про це повідомляє Територіальне управління Служби судової охорони у Житомирській області:

"У березні 2021 року співробітники Служби судової охорони попередили пронесення до судів Житомирської області 223 предметів, прохід з якими заборонений. Серед вилучених предметів більшу частину склали ножі й інші колюче-ріжучі предмети (160), ще понад пів сотні – газові балончики. Також у камерах схову відвідувачам довелося залишити 5 пристроїв для відстрілу гумових куль та два електрошокери".

Також до приміщень судів не допустили шістьох відвідувачів, які мали підвищену температуру.

З початку року Служба судової охорони не допустила пронесення до судів регіону 688 заборонених предметів, з них майже 500 – це ножі, ножиці, викрутки та інші колюче-ріжучі предмети.

Теги: Безпека

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...