Екологи заборонили використовувати полігон побутових відходів Новограда-Волинського через порушення

1.06.2020

 

Через порушення екологічна інспекція подала позовну заяву про часткове зупинення діяльності полігону ТПВ у Новоград-Волинському районі.

У березні екологи провели позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Комунальним підприємством «Шляхрембуд» Новоград – Волинської міської ради, під час якої виявили грубі порушення експлуатації полігону в частині приймання та захоронення твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка на території Чижівської сільської ради.

Комунальному підприємству тоді надали припис про усунення виявлених порушень, а посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності.

У травні екологи провели перевірку виконання вимог припису і виявили, що вимоги припису не виконані.

Тому екологічна інспекція подала позовну заяву з вимогами заборонити експлуатацію полігону в частині приймання та захоронення твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка на території Чижівської сільської ради Новоград - Волинського району Житомирської області до моменту усунення грубих порушень вимог природоохоронного законодавства.

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...