Екологи озвучили причини масової загибелі риби в Коростенському районі

11.11.2019

 28 жовтня 2019 року на р. Уж, поблизу сіл Немирівка та Вороневе Коростенського району Житомирської області виявалено факт загибелі риби. В результаті було зафіксовано 53 667 екз. загиблої риби.

Дослідження води здійснював відділ інструментально - лабораторного контролю Державної екологічної інспекції Поліського округу, дослідження загиблих водних біоресурсів - Коростенська міжрайонна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Результати води показали, що в місці масової загибелі риби хімічне споживання кисню збільшено в 4,5 рази від ГДК (гранично-допустимої концентрації), біологічне споживання кисню - в 3,4 рази. Вміст аміаку становить 3,6 мг/дм3.

Спеціалістами екологічної інспекції Поліського округу розраховані прями збитки та збитки від втрати потомства. Загальна сума збитків, заподіяних рибному господарству становить 7 328 393,5 грн.

Матеріали по факту загибелі риби направлені до Головного управління Національної поліції в Житомирській області для встановлення причин забруднення та притягнення винних осіб до відповідальності згідно чинного законодавства України.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...