Екологи озвучили причини масової загибелі риби в Коростенському районі

11.11.2019

 28 жовтня 2019 року на р. Уж, поблизу сіл Немирівка та Вороневе Коростенського району Житомирської області виявалено факт загибелі риби. В результаті було зафіксовано 53 667 екз. загиблої риби.

Дослідження води здійснював відділ інструментально - лабораторного контролю Державної екологічної інспекції Поліського округу, дослідження загиблих водних біоресурсів - Коростенська міжрайонна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Результати води показали, що в місці масової загибелі риби хімічне споживання кисню збільшено в 4,5 рази від ГДК (гранично-допустимої концентрації), біологічне споживання кисню - в 3,4 рази. Вміст аміаку становить 3,6 мг/дм3.

Спеціалістами екологічної інспекції Поліського округу розраховані прями збитки та збитки від втрати потомства. Загальна сума збитків, заподіяних рибному господарству становить 7 328 393,5 грн.

Матеріали по факту загибелі риби направлені до Головного управління Національної поліції в Житомирській області для встановлення причин забруднення та притягнення винних осіб до відповідальності згідно чинного законодавства України.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...