До кінця 2021 року Україна зможе отримати вакцину від COVID для 20% населення

14.11.2020

 

8,34 млн доз вакцини від коронавірусу зможе отримати Україна вже до кінця 2021 року. Вакцинуванням зможуть покрити 20% населення за "справедливим поділом". Першу партію вакцини планують надати Україні у другому кварталі 2021 року.

Про це повідомивголова Офісу Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Ярно Хабіхт у коментарі DW.

За його словами, Україна отримає вакцину від коронавірусу в рамках Фонду глобального доступу до вакцин COVID-19 (COVAX), який був створений Глобальним альянсом з вакцин та імунізації (GAVI), ВООЗ та кількома урядами.

Він не уточнив, чи йдеться про майбутню вакцину від коронавірусу, яку розробила і випробовує німецька компанія BioNTech разом з американською Pfizer, чи про якусь іншу. Однак зазначив, що кожна країна отримуватиме майбутню вакцину у кількості, що дорівнює 20% від кількості населення, оскільки таким є "справедливий розподіл", аби дотримуватися принципу рівності на першому етапі кампанії з щеплення від COVID-19. 

За його словами, Україна може розраховувати на виділення до 8,34 мільйона доз вакцини до кінця 2021 року, що становить 20% від наявного в країні населення, відповідно до даних Державної служби статистики України. 

Ярно Хабіхт додав, що перше постачання вакцини (близько 1,25 мільйона доз) Україна може отримати у другому кварталі наступного року.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...