Для військових та ветеранів відкрили з 1 серпня санаторії Міноборони

3.08.2020

 

Санаторно-курортні заклади систем Міністерства оборони України з 1 серпня поновили свою роботу з надання послуг санаторно-курортного та реабілітаційного лікування і вже приймають перших відпочивальників.

Про це інформує командування Медичних сил Збройних Сил України.

В першу чергу путівки отримують військовослужбовці, що нещодавно повернулися з району проведення операції Об’єднаних сил та учасники бойових дій.

Також зможуть оздоровитися ветерани військової служби, члени їхніх сімей, ветерани війни та інші пільгові категорії громадян, яким законодавчо надано право на лікування у санаторно-курортних закладах Міністерства оборони України.

З метою дотримання протиепідемічних заходів, прийом відпочивальників буде лише з 50% завантаженням від наявного ліжкового фонду.

Лікувальні заходи та харчування також будуть організовані з урахування відповідних рекомендації Головного державного санітарного лікаря України, а також Головного державного санітарного лікаря Міністерства оборони України.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Житомирі 15 вересня камерами відеопостереження зафіксована ДТП – наїзд на пішохода ( хлолпчик 16 років) , що сталась о 19:22 в місті Житомирі, по проспекту миру в...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...