День Соборності цьогоріч українці святкують онлайн: традиційний ланцюг єдності замінили на віртуальний

22.01.2021

 

Віртуальний ланцюг єдності. Цьогоріч замість традиційного святкування Дня Соборності українці зможуть взятися за руки онлайн.

Про це розповіли в ефірі ТСН.Ранок.

Зазначається, що це супутникова мапа, на якій розташовані аватарки тих, хто вже долучився до акції. За задумом авторів, ланцюг має простягнутися від Софійської площі в Києві до парку Тараса Шевченка в Сімферополі. Нині до акції долучилися вже понад 11 тисяч українців.

Щоби стати у віртуальний ланцюг, потрібно зареєструватися на сайті. Братися за руки на знак єднання 22 січня в Україні почали понад 30 років тому.

Зазвичай у цей день тисячі людей по всій Україні ставали в живий ланцюг і розгортали синьо-жовтий стяг. Але цьогоріч відзначити традиційно завадила пандемія коронавірусу. 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...