Тіло дайвера, який за три тисячі мав виконати роботи у ставку на Житомирщині, нарешті знайшли. ВІДЕО

8.11.2019

 Дві доби на Житомирщині шукали 54-річного дайвера. На прохання місцевого підприємця він зголосився відкрити шлюз дамби, але після занурення чоловік зник, йдеться у сюжеті ТСН. 

Шукати дайвера приїхала поліція, рятувальники, біля ставка зібралися селяни. З водойми уже добу не можуть дістати тіло дайвера, якого найняв орендар ставка, щоб той відкрив шлюз для спуску води.  

"Великий тиск, його притисло до стіни. Водолази не можуть залізти, бо їх потоком води теж починає притискати",- каже начальник Житомирського районного відділу ДСНС Сергій Якубенко.

    
Донька дайвера у трагедії винуватить орендаря, бо пірнальника мали підстраховувати люди на поверхні та підняти в обумовлений час. Дівчина не вірить, що батько міг вижити. "В акваланзі, у водолазному костюмі, без жодного страхування. Нереально там вижити, скоро буде доба, а в нього запасу повітря на 40 хвилин", - каже Христина Олійник. 

Місцеві кажуть, що були проти спуску води зі ставка. Люди вважають, що через це у них обміліють криниці. Саме тому тривалий час воювали з підприємцем, а дамбу навмисно закидали мішками з піском та камінням, аби не можна було відкрити шлюз.   
   
"Вже три рази був бунт через ставок, щоб його не спускали. Люди піднімалися, бо в криницях вода пропадає, якщо його спускали", - каже житель села Кодня Геннадій Шпак. 

Орендаря на місці пошуків немає, на дзвінки він не відповідає. Сільський голова каже, що підприємець орендує ставок, а дамба, яка не ремонтувалась вже 40 років, у його приватній власності. Він наче хотів спустити воду, щоб нарешті почати ремонт, бо старий шлюз могло прорвати і затопити людські городи.     

"Він привіз дозволи, охорони набрав і вирішив, що спустить став. Водолаз розгрібав те, що закидали люди. Він, ймовірно, витягнув останній мішок, і напір води його туди...", - каже сільський голова села Наталія Бовсунівська.

Рятувальники кажуть, що це робота з підвищеним ризиком, а тому її повинні виконувати професіонали. 
 
"Він не наймав спеціалізовану службу, яка має допуск і ліцензію", - каже начальник Житомирського районного відділу ДСНС Сергій Якубенко.

Натомість родичі розповідають, що пірнальник був досвідчений. Спортивним дайвінгом займався майже усе життя, такі роботи виконував не вперше. За відкриття шлюзу мав отримати три тисячі гривень.  Тіло знайшли зранку 8 листопада.

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...