Бійця 30-ї бригади поховали майже через місяць після загибелі

12.09.2014

 

Майора ГОРДІЄНКО Сергія Миколайовича, начальника розвідки відділення артилерії 30 окремої механізованої бригади, який загинув в результаті бойових дій в населеному пункті Степанівка Донецької області 13 серпня 2014 року провели в останню путь 8 вересня.

Про це повідомляють на сайті Новоград-Волинської міськради.

Гордієнко був зразковим офіцером, військову службу у місті Новограді-Волинському проходив з 2000 року після закінчення Сумського Військового Інституту Артилерії при Сумськом Державном Університеті.

З військовими почестями поховання пройшло на малій батьківщині загиблого в м.Білопілля Сумської області. Тисячі людей вийшли на вулиці міста, де народився і прожив дитячі роки та юність Сергій. Білопільщина оголосила траур за загиблим Героєм.
У 35-літнього загиблого залишились дружина,  син, батьки-пенсіонери.

 

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...