Біля монументу Слави в Житомирі висадили 25 дубів

23.04.2019

  За ініціативи керівника інформаційно-обчислювального відділу Житомирського обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат Симона Віктора Миколайовича, 20 квітня, на території монументу Вічної Слави, працівниками відділу, висаджено 25 дубів.

Ця акція проходила під назвою "Єдність українського народу", яка символізує 24 областей України та АР Крим. Чому було обрано саме садженці дуба? Тому, що дуб символізує силу, довголіття, міцність і твердість.

"Дорогі українці, поки ми будемо ділитися на українськомовних та російськомовних, на схід, захід, північ, південь, центр в такому випадку ми - слабкі, вразливі від зовнішнього впливу та втручання. Тому нам всім потрібно об'єднуватись і не забувати, що ми всі - українці. Разом ми - сила. Разом ми подолаємо всі труднощі. Разом ми подолаємо війну на Сході. Разом ми повернемо Крим. Тільки об'єднавшись ми зробимо Україну сильною, міцною, непохитною, могутньою та європейською країною", - розповідає Віктор Симон.

 

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...