Авіація, бронетехніка, дії рейдових загонів: під Житомиром готують майбутніх офіцерів ДШВ

15.03.2019

На Житомирщині відбулися бойові стрільби взводів курсантів випускного курсу спеціалізації "Управління діями підрозділів Десантно-штурмових військ" Військової академії міста Одеса.

Так, протягом трьох тижнів, курсанти проходили посилену підготовку на базі Навчального центру та загальновійськового полігону Десантно-штурмових військ. До практичних занять залучалися офіцери та сержанти з бойових та навчальних військових частин ДШВ. Вони ділилися з майбутніми офіцерами власним практичним досвідом, набутим в боях з російсько-терористичними військами на українському Донбасі.

Вінцем підготовки майбутніх офіцерів-десантників стали бойові стрільби взводів із залученням армійської авіації Сухопутних військ та різноманітної бронетанкової техніки (бронетранспортерів, танків та бойових машин піхоти).

За сценарієм навчань, на військово-транспортних вертольотах Мі-8, для заняття вигідного рубежу, у визначений район був висаджений десантно-штурмовий загін.

У цей же час, рейдовий загін на бронетанковій техніці для нарощення зусиль в смузі ведення рейдових дій, здійснив прохід через бойові порядки десантно-штурмового підрозділу.

Після цього, рейдовий загін продовжив виконання завдань за призначенням: виявлення та знищення об'єктів противника.

Під час рейдових дій, курсанти відпрацьовували різні завдання, які можуть виникнути в реальній бойовій обстановці. А це засідка, подолання мінних проходів, евакуація техніки тощо.

Виконавши всі навчально-бойові завдання, рейдовий загін здійснив відхід та вихід до пункту збору виконання бойового завдання.

Як відзначив заступник командира 80   бригади підполковник Олег Баляс, в ході підготовки та відпрацювання завдань, курсанти показали високі результати. Починаючи від планування бойового завдання, керування та управління процесом під час ведення рейдових дій, всі діяли чітко та злагоджено.

Вже за кілька днів, майбутні офіцери-десантники відбудуть до Одеси, де розпочнуть готуватися до здачі державних іспитів.

Молодих командирів десантно-штурмових, парашутно-десантних та аеромобільних взводів чекають Десантно-штурмові війська.

Прес-служба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...