Аудитори виявили фінансових порушень на майже 877 тис. грн у Хорошівській селищній раді

23.10.2019

 Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели ревізію селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності Хорошівської селищної ради за період з 01.01.2017 по 30.06.2019 і виявили фінансових порушень на загальну суму майже  877 тис. грн.

Зокрема, аудитори встановили порушення вимог законодавства з оплати праці, перерахування єдиного соціального внеску, що призвело до зайвого використання бюджетних коштів, на загальну суму понад 647 тис. грн.

Окрім того, виявлені порушення в частині недоотримання селищним бюджетом коштів на суму майже 102 тис. грн через неперерахування орендарями належної орендної плати за користування комунальним майном, - інформує пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

Завищення підрядними організаціями вартості та обсягів підрядних робіт призвело до зайвого перерахування останнім понад 96 тис. грн.

Аудитори виявили й інші фінансові порушення, загальна сума яких становить майже 32 тис. грн.
 
Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено усунення виявлених порушень на загальну суму понад 797 тис. грн. 
 
Селищному голові надіслано вимогу щодо усунення виявлених порушень та недопущення їх надалі.

За недотримання вимог законодавства з фінансових питань 1 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.
 
 
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...