97 000 євро – ціна життя для молодої дівчини Людмили Овсійчук

11.07.2019

 Цинічно, жорстоко, але відверто: ціна життя – 97 тис. євро, саме стільки коштує трансплантація кісткового мозку.

Цю новину 23-річна Людмила дізналась зовсім недавно.

Але повернемось на рік назад: у квітні 2018 року дівчині встановили шокуючий діагноз – рак крові (гострий лейкоз, М5 варіант). Тоді всі сили рідних, близьких, знайомих, друзів і небайдужих людей були кинуті на підтримку Людмили. Адже лікування таких хвороб дуже дороге в Україні, на лікування було витрачено близько 200 тис. грн.

Більше року лікувалась у Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М. І. Пирогова.Пройшла 5 тяжких курсів хіміотерапій, мала хороші показники по результатам лікування. Здавалось, що цей непростий період йде до завершення, і Людмила скоро повернеться до попереднього звичного життя. Але тепер з'ясувалось, що нічого не закінчується, все тільки розпочинається. Після обстеження у клініці в Туреччині ("Медікал Парк", м.Анталія) у дівчини виявили ще одне захворювання крові – мієлодиспластичний синдром (МДС RAEB 1), а також зросла кількість злоякісних клітин. Висновок:

Люді необхідна складна і дуже дорога операція – трансплантація кісткового мозку. В Україні, на жаль, такі операції не роблять
.
- Людка – дуже вперта і цілеспрямована. Думаю, саме це допомогло їй пережити-перетерпіти 5 "хімій". Коли Люда почула, що їй потрібна пересадка кісткового мозку, вона просто сказала "Я знала". Вона така, буде робити все, шукати інші можливості, ще якісь варіанти, щоб досягти запланованого. Навіть коли всі  кажуть "це нереально!"... Людочка – моя молодша сестричка, на 8 років за мене менша, але інколи я думаю "хто з нас старший?", стільки в неї внутрішньої сили, - розповідає старша сестра Олеся.

- Розуміємо, що сума в 97 тис.євро - просто захмарна! І вся наша сім'я, всі родичі – ми самостійно не зберемо таких коштів. (Саме лиш обстеження за кордоном обійшлось в 3000 євро). Ми – звичайна сім'я... Тому прошу всіх небайдужих людей: підтримайте мою сестру Людмилу Овсійчук, щоб вона отримала свій шанс на життя!

Нам потрібна хоча би початкова фінансова підтримка. Ми безмежно вдячні всім за будь-яку допомогу! І віримо, що у нас все вийде, і ми зробимо необхідну трансплантацію!, - благає сестра Олеся.

Реквізити для переказу коштів:
карта ПриватБанк: 4149 4978 7263 3468 Овсійчук Людмила Леонідівна
карта Ощадбанк: 5167 4901 1783 9333 Овсійчук Олександр Леонідович (брат).

Дівчина родом з Житомирщини, з багатодітної родини, в неї є сестра і два брати. Батько в минулому вчитель музики у місцевій школі, мама домогосподарка. Зараз батьки разом ведуть підсобне господарство з чого і мають скромний дохід. Діти завжди допомагають їм. Людмила творча особистість, дуже любить музику і співи. Після закінчення школи пішла навчатись до Житомирського музичного училища ім. В.С. Косенка. 

 

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання. Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує...