20-річний боєць "Правого сектора" з Житомира на війні втратив ногу

17.06.2015

 

При виконанні бойового завдання в зоні АТО поблизу Донецька 10 червня був важко поранений розвідник 5-го окремого батальйону ДУК ПС житомирянин  Володимир Васянович (позивний "Шуруп"). Він втратив ліву ногу, підірвавшись на ворожій міні. Шурупу 20 років.

Про це повідомляють побратими бійця.

Хто завгодно може претензійно заявляти: «Та що він там забув, він має навчатись, ходити на побачення і т.д.» Але Шуруп пішов на війну свідомо. За його плечима Майдан, штурм Карлівки, Авдіївки, Савур-Могили, Красногорівки, оборона Пісків. Близько 30 днів тривала його ротація в Донецькому аеропорту. Там він втратив не одного побратима. На його рахунку також не один десяток успішно виконаних диверсійно-розвідувальних операцій.

Шуруп не вважає свої дії героїчними, більше того, його безмежно дратують усілякі можливі дифірамби його персоні. Хопець воює більше року. Воює професійно. Затято. Ну і так, з нормальною дозою чорного гумору. Колись Чорний казав, що Шуруп разом зі своїми друзями і бойовим побратимами КПД, Хмелем і Опєром утворюють «круту, божевільну, відірвану банду, з якою приємно звертати гори». Але зараз Шуруп втратив ногу. Це добряче підірвало бойовий дух усієї розвідки. Але сам хлопець каже, що витеше собі кінцівку з дерева і вони продовжать воювати, як і раніше.

Жаліти його не потрібно в жодному разі. Йому потрібна наша допомога. Звичайна людська допомога. Медики його стан оцінюють як важкий, але загрози життю на данний момент немає. Попереду довготривале важке лікування. Лікування, що в обов’язковому порядку потребує протезування та реабілітації за кордоном. На жаль, його сім’я не в змозі це собі дозволити. А Вова заслуговує на повноцінне майбутнє. На базі 5-го батальйону поруч кімнати Шурупа стоїть його велосипед. Кожен з нас може допомогти хлопцеві знову на ньому кататись, знову грати футбол (що він робить першокласно) і просто нормально жити. Україна є не забуває своїх героїв, правда ж?

Рахунок в банку на ім’я Шурупа відкрив його друг КПД. Зараз він займається усіми справами, пов’язаними з лікуванням Вови. Тому усі питання можна вирішувати з ним: 0680186002 – КПД.

Реквізити:
5168 7556 0123 7346 – Приват-Банк
на ім'я Васянович Володимир Олександрович (псевдо Шуруп)

Інформацію про поранених військових, яким потрібна термінова допомога шукайте на сайті «Герої АТО». 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...