11-класнику Євгенію Курінному з Пулин на обстеження в Мінську терміново потрібно $5 тис.

23.01.2020

 

16-річному Євгенію Курінному з селища Пулини на Житомирщині три роки тому поставили діагноз мієлодиспластичний синдром. Лікування не дає результатів. Потрібне обстеження в Мінську. Його вартість становить $5 тис.

«Женя захворів в 14 років. Все почалося із головного болю, задухи під час ходьби, став блідим, швидко стомлювався. Звернулися до лікарів. Сина госпіталізували в реанімацію, бо показники крові були занизькі. Зробили переливання крові і влили тромбоцити. Після детального обстеження виявили мієлодиспластичний синдром. Після відповідного лікування, стан Жені покращився. Дома він продовжував приймати препарати. Але торік влітку тромбоцити стали різко знижуватися. Рецидив. Женю на обстеження погодилася прийняти клініка в Мінську. Нам треба заплатити 5 тисяч доларів. Після результатів почнуть шукати донора для пересадки кісткового мозку. Ми подали документи в мінздрав, щоб допомогли з оплатою трансплантації. Там спочатку розглянуть документи, а потім поставлять на чергу. Син налаштований на боротьбу. Мріє поступити в театральний інститут і стати артистом. В Жені є всі шанси на одужання. Але без допомоги людей нам не зібрати потрібні гроші. Будемо вдячні кожному за кожну гривню», - розповіла мати Катерина Курінна.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку: 4149 4991 4003 4909 (Курінна Катерина Іванівна).

 

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...