Зеленський відсторонив голову РДА на Житомирщині

3.06.2019

Президент України Володимир Зеленський відсторонив Сергія Дмитрука від посади голови Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області. Про це йдеться у розпорядженні №56/2019-рп, передає прес-служба Адміністрації президента.

"Відповідно до частини третьої статті 154 Кримінально-процесуального кодексу України відсторонити Дмитрука Сергія Васильовича з посади голови Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області", - йдеться у розпорядженні.

Зазначимо, голову Коростенської райдержадміністрації у Житомирській області Сергія Дмитрука та начальника відділу РДА затримали на отриманні 1,5 тис. доларів хабара.

ГПУ уточнює, що Дмитрук та начальник відділу РДА протягом березня вимагали від заявниці неправомірну вигоду за виділення землі на території району. Факт отримання хабара правоохоронці викрили 23 квітня. Після отримання хабара чиновників затримали, а предмет злочину вилучили.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...