Зеленський хоче відновити Раду регіонального розвитку, яку створив Порошенко

7.12.2020

 

Зеленський хоче посилити комунікацію між мерами, головами обласних адміністрацій, центральними органами влади. Для цього він вбачає за необхідне відновлення Ради регіонального розвитку.

Про це він написав у Фейсбук:

"Одним з найбільш перспективних напрямків вважаю реанімацію Ради регіонального розвитку, яка дасть змогу суттєво покращити комунікацію між мерами, головами обласних адміністрацій, центральними органами влади".

За словами президента, наразі завдяки децентралізації місцева влада отримала багато повноважень, владних і фінансових можливостей. А це у свою чергу призвело до того, що розгорнулася "відчайдушна боротьба" за вплив у громадах майже по всій Україні. 

Зеленський заявив, що треба продовжувати реформу децентралізації саме так, як вона й планувалася – задля розвитку громад, створення нових можливостей і комфортного середовища для життя.

Нагадаємо, у квітні 2015 Порошенко створив Раду регіонального розвитку "з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування». У грудні ж 2019 року її скасував Зеленський.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...