Учасники антифашистського мітингу перекривають трасу, бо з ними не розрахувались. ОНОВЛЕНО

18.05.2013

 

Біля 500 людей зараз намагаються блокувати трасу Житомир-Київ, не пускаючи у столицю вантажівок.

З людьми нібито не розрахувались за мітинг, на яких їх почали збирати по селам ще із 3 години ночі.

Люди стояли на кордоні Київської та Житомирської областей більше 5 годин. Керівникам груп нібито надійшла вказівка вивезти людей за Київ, а потім до них мала під’їхати людина, яка віддасть гроші. Утім ніхто до них не виїхав, і тому люди змушені були бунтувати.

Дехто навіть лягав на асфальт і під колеса, аби не дати водіям рухатись далі, розповідають люди, які приїхали із районів Житомирщини.

Утім, частина людей таки поїхали додому не дочекавшись, поки їм віддадуть обіцяні заробітки.

За приблизними підрахунками мітингувальники зупинили рух більше 50 автобусів. Серед них і рівненські активісти, разом з якими повертається додому народний депутат України від Рівненщини Юрій Вознюк.

Він намагається переконати мітингувальників, що такими діями вони не досягнуть жодного результату. Тим більше, що згідно з законодавством їх дії є незаконними і замість виплати обіцяних коштів за інсценовану антифашистську акцію, їх ще й можуть запроторити за грати. Однак люди налаштовані кардинально і пообіцяли ночувати на трасі, перекриваючи її , повідомляє Рівненська правда.

Вже зараз відомо, що мітингувальники погодилися звільнити трасу на півгодини. За цей час вони таки сподіваються отримати від Партії регіонів свої гроші. Якщо їх не привезуть на місце мітингу, трасу заблокують вдруге.

Фото із соціальної мережі Рівненської правди

«Нам обіцяли заплатити за участь та нагодувати. Зігнали в обов’язковому порядку всіх бюджетників. Але ми тільки простояли на сонці весь день, грошей не дали і не кажуть, коли дадуть. Люди обурені, будуть перекривати трасу», - розповіла журналістам одна із учасниць акції, яка приїхала у Київ із Житомирщини.

Нагадаємо, що раніше в ЗМІ з’явилась інформація про те, що з кожного району влада має відправити на мітинг по 4 автобуси людей. Зганяли переважно бюджетників.

За даними УМВС в Києві сьогодні було 50 тисяч мітингувальників від Партії регіонів.

Натомість в цей же час опозиція проводила мітинг «Україно, вставай!».

Біля Кмитова на трасі Житомир-Київ також стоять автобуси, правда із Хмельницькими номерами

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...