У Верховну Раду проходять два депутати Житомирської обласної ради

25.07.2019

За попередніми результатами позачергових виборів народних депутатів, які відбулись 21 липня, у Верховну Раду України проходять 2 депутати обласної ради.

Зокрема, народними депутатами України стануть Анжеліка Лабунська та Михайло Забродський.

Обидва кандидати балотувались по загальнодержавному багатомандатному виборчому округу, тобто по виборчим спискам політичних партій: Анжеліка Лабунська під № 13 - від політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Михайло Забродський - № 4 у списку політичної партії «Європейська солідарність».

Загалом, за попередніми даними Центральної виборчої комісії, станом на 24 липня, у нову Верховну Раду України потрапляють 5 політичних партій: «Слуга народу» - 43,17 %, «Опозиційна платформа – За життя» - 13,01%, Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - 8,18%, «Європейська Солідарність» - 8,11%,  «Голос» - 5,83%.

На Житомирщині за підрахунками голосів на п’яти з шести одномандатних виборчих округах перемагають кандидати від політичної партії «Слуга народу». Зокрема, на 62 окрузі - Ігор Герасименко, який отримав 47,72% голосів; 63 виборчий округ представлятиме в парламенті Богдан Кицак, за якого проголосувало 43,23% виборців; на 65 окрузі перемагає Дмитро Костюк з 35,55% голосів; на 66 одномандатному виборчому окрузі 28,76% голосів набирає Тетяна Грищенко; на окрузі №67 у народні депутати обрали Сергія Кузьміних - 36,31%. Лише на одномандатному виборчому окрузі № 64 переміг самовисуванець Володимир Арешонков, за якого проголосувало 27,63% виборців.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання. Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує...