У другому турі Зеленський та Порошенко, – опитування Центру Разумкова

10.11.2020

 

Партія "Європейська Солідарність" з минулих парламентських виборів наростила свою електоральну підтримку у 2,5 рази.

Про це свідчать результати опитування Центру Разумкова.

Якби найближчим часом відбувалися вибори до Верховної Ради України, за партію "Слуга народу" готові віддати свій голос 28% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за яку партію голосуватиме.

За партію "Європейська Солідарність" готові віддати свій голос 21%, за партію "Опозиційна платформа — За життя" —16,5%, ВО "Батьківщина" — 8%, партію "Сила і честь" —5%, ВО "Свобода" — 4%, партію "Голос" — 3%, "Партію Шарія" — 2%, партію "За майбутнє" — 2%, партію "Громадянська позиція" — 2%, Радикальну партію Олега Ляшка — 2%, партію "Українська стратегія Гройсмана" — 2%, партію "Наш край" — 1%, за партії "Пропозиція", "Опозиційний блок", "Перемога Пальчевського" — менше 1% опитаних.

Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, найбільше голосів у першому турі отримав би Володимир Зеленський (31% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме).

За Петра Порошенка мають намір проголосувати 21%, за Ю. Бойка — 17%, за Ю.Тимошенко — 8%, за І. Смешка — 6%, за Р. Кошулинського — 3%, за О.Ляшка — 2%, за О. Вілкула — 1%.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...