«Слуги народу» збрехали про відмову від держфінансування партії

8.04.2020

 

У "Слузі народу" визнали, що партія досі не відмовилась від державного фінансування для допомоги медикам. І наразі тільки шукають, як втілити обіцяну заяву у життя.

Раніше журналісти Bihus.info з'ясували, що попри заяву голови СН, нардепа Олександра Корнієнка про відмову від грошей, "слуги" цього не зробили і це неможливо за законом.

На що Корнієнко відповів:

"Це була політична заява і для нас важливо, щоб ті гроші, які держава виділяє на наше фінансування цього року, а це близько 140 млн грн, були спрямовані на боротьбу з коронавірусом. Яким чином ми зараз це зробимо юридично й фінансово. Ми знайдемо шлях не в обхід закону".

"Ми проводимо правові консультації із НАЗК. Немає чіткої позиції, чи можна відмовитись на рік. За 1-й квартал уже перераховані ці кошти", - також заявив Корнієнко.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...