Слугам роздали темники, як коментувати річницю монобільшості – ЗМІ

13.07.2020

 

Депутати партії "Слуга народу" отримали файли з основними тезами до річниці створення монобільшості.

Про це повідомляє LB.ua, у розпорядженні якого є документ.

"Темники" депутатам підготували заздалегідь – за півтора місяці. Річниця монокоаліції "Слуги народу" припадає на 29 серпня.

У документі на 10 сторінках сказано, що монобільшість "Слуги народу" увійде в історію тим, що на її долю випали найбільші випробування в історії незалежної України. Також відзначаються темпи роботи і самовідданість депутатів і кількість ухвалених законів.

Ключовою перемогою за рік вважають "боротьбу з наслідками пандемії", а також антикорупція та децентралізація.

На запитання "що не вдалося" "слугам" радять коментувати, що Рада "дещо втратила темп роботи над законопроєктами", бо нібито від турборежиму перейшли до системних змін.

Нагадаємо, за перші два тижні роботи монобільшості – 12 вересня 2019 року в Раді вперше не вистачило голосів для прийняття рішення – депутати не зібралися після обідньої перерви, щоб проголосувати за законопроєкт №1061 про управління безпекою автомобільних доріг.

Повний текст документа читайте тут.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...