Президія Житомирської облради погодила близько 100 питань для розгляду на черговій сесії

22.05.2019

 Депутати Житомирської обласної ради погодили перелік питань, які будуть розглядатися на черговій сесії.


Засідання президії відбулося сьогодні, 22 травня, під керівництвом голови обласної ради Володимира Ширми та за участю голови облдержадміністрації Ігоря Гундича, заступників керівників області, представників структурних підрозділів ОДА.

Депутати детально пройшли весь перелік питань, який був поданий на президію і складався зі 108 питань. Після обговорень частину з них було вирішено відразу, а частину – виключили з порядку денного для доопрацювання.

Загалом на черговій 23-й сесії обласної ради, яка відбудеться завтра, 23 травня, депутати будуть розглядати близько сотні питань.

Серед них – зміни до обласного бюджету, до обласних галузевих програм, питання комунальної власності, звіти голів ОДА та обласної ради, звернення депутатів до центральних органів влади тощо.

Початок сесії – о 10.00 год.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...