Перезавантажити місцеву владу на Житомирщині можуть у жовтні

2.02.2020

Місцеві вибори, у тому числі на окупованому Донбасі, можуть бути у жовтні.

Про це повідомив помічник президента України Володимира Зеленського Андрій Єрмак.

«Уже через 3 місяці відбудеться наступна зустріч у нормандському форматі. Сподіваюсь, що ми прийдемо на наступну «нормандську зустріч» з новим пакетом домовленостей та зробимо наступні кроки, щоб місцеві вибори за українськими законами відбулись на всій території України наприкінці жовтня», – зазначив він в інтерв'ю проекту KRYM.

Помічник Зеленського додав, що вибори, за українським законодавством, неможливо проводити на тих територіях, де перебувають незаконні іноземні збройні формування, і якщо кордон не підконтрольний українській владі.

"У мене, як і у всіх, багато питань до Мінських угод, але це єдиний документ, який сьогодні узгоджений, підписаний, і там дійсно є положення, згідно з якими кордон передається після виборів. Президент Зеленський сказав в Парижі, що ми не можемо з цим погодитися, тому що це суперечить українському законодавству", - уточнив Єрмак.

Нагадаємо, в ході «нормандської зустрічі» 9 грудня президенти Франції, України, Росії та канцлер Німеччини домовилися про повне безстрокове припинення вогню до кінця 2019 року, однак цього не сталося. Також домовилися про взаємне звільнення утримуваних осіб до 31 грудня, подальше розведенні військ ще на трьох ділянках і проведення місцевих виборів за українським законодавством.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...