Оприлюднили нові рейтинги партій, які заходять у парламент

4.02.2021

 

Якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчим часом, то впевнено до парламенту потрапили б 4 партії, ще сім балансують на межі проходження.

Результати опитування оприлюднила соціологічна група "Рейтинг", повідомляє Українська правда.

"У парламентському рейтингу лідирують "Опозиційна платформа – За життя" (18,9%) та "Слуга народу" (18,6%). За партію "Європейська солідарність" готові віддати голоси 15,2%, за партію "Батьківщина" – 12,2%".

Ще сім партій можуть подолати прохідний бар’єр з урахуванням похибки. Це "Українська стратегія Гройсмана" (4,8%), Радикальна партія (4,7%), партія "Сила і честь" (4,5%), "За майбутнє" (4,4%), партія "Голос" (3,5%), партія Шарія (3,4%), партія "Свобода" (3,1%) .

Інші партії мають значно нижчу підтримку. Зокрема, партію УДАР Віталія Кличка готові підтримати 2,4% виборців, а "Наш край" – 1,4%.

Дослідження проходило 2-3 лютого серед населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Методом телефонних інтерв'ю на основі випадкової вибірки номерів опитали 2000 респондентів. Помилка репрезентативності з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%. 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...