Олена Розенблат стала депутаткою Житомирської облради

12.11.2019

 Голова обласної ради Володимир Ширма 12 листопада оголосив відкритою 28-у сесію обласної ради. На засідання сесії зареєструвалось і працюють 58 депутатів.


Чергову 28 сесію відкрито Гімном України у виконанні академічної хорової капела «Орея» Житомирської обласної філармонії ім С. Ріхтера.

Присутній на сесії голова обласної виборчої комісії Юрій Павлюк оголосив про реєстрацію депутата Олени Розенблат, яка зайшла за списком Блоку Петра Порошенка  «Солідарність»  на місце  Михайла Забродського, що став народним депутатом України на позачергових виборах.

Голова обласної ради привітав депутатку та  вручив їй посвідчення депутата обласної ради.

Також  керівництво області, зокрема голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Віталій Бунечко, вручили державні нагороди та відзнаки жителям області.

Зокрема, присвоєно почесні звання:

 - Заслужений працівник фізичної культури і спорту України – старшому тренеру, викладачу дитячо-юнацької спортивної школи управління Новоград-Волинської міської ради Петру Корнійчуку;
 - Заслужений працівник освіти України – завідувачці Житомирського центру розвитку дитини № 53 «АБВГДЕЙКА» Людмилі Тищук.

Також нагороджено відзнакою Житомирської обласної ради «Честь і слава Житомирщини» директора приватного сільськогосподарського підприємства «Кам’янка» Попільнянського району Василя Наумця.

Наразі депутатський корпус працює над порядком денним чергової сесії обласної ради.
Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...