Офіс Генерального прокурора вимагає взяття Порошенка під варту

17.06.2020

 

Засідання щодо обрання запобіжного заходу екс-президента України та лідера партії «Європейська солідарність» Петру Порошенко відбудеться в Печерському суді Києва 18 червня, в 15: 15.

Обвинувачення просить обрати для екс-президента тримання під вартою з можливою запорукою в понад 10 мільйонів гривень. Про це на брифінгу 16 червня розповіли адвокати Порошенко Ілля Новиков та Ігор Головань:

«Засідання Печерського суду відбудеться в четвер 18 червня о 15.15. Сьогодні ми отримали офіційне сповіщення. П’ятого Президента України Петра Порошенка будуть намагатися, як анонсовано ще 10 червня, взяти під варту. Клопотання розписане на суддю на прізвище Вовк, що нас абсолютно не дивує. Про цього суддю існує циркулююча серед юристів думка, що він пов’язаний з Офісом Президента. Суддя Вовк вів процес Луценка, його намагалися звільнити, але він відновився на посаді. Вовк розглядав і виносив рішення за попередніми клопотаннями ДБР в рамках серії справ проти Порошенка. Те, що це клопотання в силу ряду причин виявилося розподілено саме на цього суддю Вовка, – це очікувано і нас це не здивувало».

Як стало відомо, що вчора 16.06.2020 року помер Олексій Порошенко – батько п’ятого Президента України, Герой України, політичний діяч та заслужений працівник сільського господарства. Ілля Новіков підтвердив, що не дивлячись на смерть батька, Петро Порошенко обов’язково з’явиться в суді – це тепер принципове питання.

В першу чергу Адвокат Ігор Головань зазначив, що кількість процесуальних порушень у цьому провадженні величезна, а Ірина Венедіктова – Генеральний прокурор України фактично поставила під сумнів конституційні повноваження Президента України.

Нагадуємо, 10 червня 2020 року в ГБР Порошенко вручили підозру у справі про незаконне призначення заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочко. Адвокати Петра Порошенка заявили, що вручення підозри не відбулося, оскільки за українськими законами це повинен робити особисто генпрокурор.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...