Обурені депутати вимагають надати другій лікарні статус опорної

20.02.2020

Звернення щодо внесення міської лікарні №2 ім. Павлусенка до переліку опорних закладів прийняли 20 лютого під час сесії міської ради. Це питання також підтримали 6 громад, невдовзі планують підтримати ще 4.

Депутати звертаються до кабміну, МОЗу, нардепів, а також голови Житомирської ОДА.

За словами Сергія Сухомлина, вчора з МОЗу надійшло доручення головам ОДА провести наради і переглянути список затверджених опорних закладів.

"Вони самі розумують, що десь було прийняти неправильне рішення. Нашу другу лікарню "забули" включити до списку опорних лікарень. Не була прийнята думка громади Житомира", – сказав міський голова.

Також він повідомив, що тільки сьогодні голова ОДА розпорядженням включив до обласної Госпітальної ради трьох представників міста Житомир, раніше їх не було – були тільки представники бізнесу.

Депутат Любов Цимбалюк запропонувала внести правку – виправити "Депутати Житомирської міської ради стурбовані" на "обурені".

Депутати підтримали звернення з усіма пропонованими депутатами правками.

Читайте також: текст звернення щодо включення лікарні №2 до мережі опорних закладів.

Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...