Нардеп записав у свої досягнення скандальний ремонт дороги, де відмили 16 млн грн

24.06.2020

 

Нардеп від "Слуги народу" не гребує додавати до свого звіту не тільки справи, до яких не має жодного відношення, а й скандальні ремонти доріг, пов'язані із відмиванням бюджетних грошей.

Нещодавно Зе-депутат Богдан Кицак записав у свої досягнення ремонт дороги Попільня – Ружин. Звіт про депутатську діяльність він опублікував на своїй сторінці у Фейсбук. Щоправда, він не згадав вагому деталь, яка точно не додасть плюсів ні його іміджу, ні іміджу владі.

Нагадуємо: На Житомирщині забрехався Зе-депутат: звітує про дороги, які ремонтували ще до його обрання нардепом

На ремонті дороги Попільня – Ружин могли відмити 16 млн грн. Адже тут тендер виграла фірма-прокладка, яка не мала ні техніки, ні працівників. Схема, за якою відмили 16 млн грн, виглядає так: фірма-прокладка виграє тендер на 61 млн грн (дивним чином ОДА вибрала переможцем фірму із найвищою ціновою пропозицією). Оскільки в фірмі немає ні техніки, ні працівників, вона віддає ремонт на субпідряд дешевшій фірмі із тендерного переліку, яка пропонувала відремонтувати цю ж дорогу за 45 млн грн. В результаті дорогу ремонтує субпідрядник, а переможець тендеру залишається із прибутком у 16 млн грн.

Чому влада одразу не обрала дешевшу фірму, яка по суті і ремонтувала дорогу, а віддала багатомільйонний тендер за найдорожчу ціну ТОВці, яка до цього не відремонтувала жодного кілометру доріг, нардеп не цікавиться. Адже із його звіту "відповідальність за проведення тендерів та реалізацію робіт несе Житомирська ОДА".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорожні схеми на Житомирщині – як фірми-прокладки заробляють мільйони.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...