Нардеп Арсеній Пушкаренко вимагає якнайшвидше добудувати стадіон «Полісся» у Житомирі

26.02.2021

 

Народний депутат Арсеній Пушкаренко

Житомирський стадіон «Полісся» не можуть добудувати вже 15 років. Про це під час виступу у Верховній Раді заявив народний депутат Арсеній Пушкаренко.

«Цей довгобуд – символ корупції, бездіяльності й безглуздя в Житомирі.

І ми звертаємося до керівника обласної державної адміністрації Віталія Бунечка з вимогою в найкоротший термін добудувати цей стадіон».

За словами Пушкаренка, житомиряни та вболівальники футбольного клубу «Полісся» вже неодноразово виходили до облдержадміністрації із вимогою добудувати стадіон.

«Сьогодні це обличчя нашої влади в Житомирі, ми повинні поставити крапку у цьому питанні, добудувати цей стадіон. І замість символу корупції створити місце, яке приноситиме задоволення всім житомирянам, де гратиме наша поліська команда. Місце, куди приходитимуть дорослі й діти, щоб пишатися своєю командою і своїм краєм», – сказав Пушкаренко.

Звернення підтримали народні депутати від Житомирщини Тетяна Грищенко, Дмитро Костюк, Сергій Кузьміних, Богдан Кицак та Ігор Герасименко.

Вони заявили, що у межах парламентського контролю стежитимуть за ситуацією навколо довгобуду та зі свого боку докладатимуть усіх зусиль, щоб стадіон був добудований.

«Вимагаємо в найкоротший термін закінчити цей об’єкт і показати всім, що наша влада спроможна зробити те, що не змогли інші», – закликав Пушкаренко.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...