На Житомирщині забрехався Зе-депутат: звітує про дороги, які ремонтували ще до його обрання

24.06.2020

 

Перед місцевими виборами часто нардепи згадують про свої "досягнення" і необхідність звітувати господарям – народу.

"Слуга народу" із Житомирщини Богдан Кицак так захопився звітом, що відзвітував про дороги, які ремонтували ще до його обрання.

Зокрема, це дороги в Попільнянському районі на 25 млн грн (Ходорків – Мохначка через Липки, Криве, Корнин, Білки).

Про це повідомили читачі.

"Він зробив нас всіх, але точно дороги не робив. Але коли звітувати нема про що, то сподіваються на коротку людську пам'ять. У нас за рік депутатства Кицака ми взагалі його не бачили", – розповів житель одного із сіл, що входить до округу депутата.

Також у списку "досягнень" – великий перелік доріг у Бердичівському районі, на які виділили кошти і провели тендери ще до того, як Кицак прийняв присягу депутата.

Тобто дороги там ремонтували не тому, що Кицак прийшов, а через те, що на дороги заздалегідь виділили гроші, затвердили перелік ремонтів, погодили його в Мінінфраструктури та провели тендери ще до обрання нардепа.

Цікаво, що відповідальність за проведення тендерів та реалізацію робіт "командний" нардеп покладає на Житомирську ОДА.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...