На Житомирщині Соколівська ОТГ визначила перспективні плани роботи на 2019-2021 роки

6.03.2019

 Сьогодні, 6 березня, жителі Соколівської громади проголосували за проекти перспективного плану розвитку, які будуть впроваджувати протягом трьох років. Насамперед в ОТГ працюватимуть над розбудовою соціальних об’єктів: утеплення та ремонт школи, будівництво сільської амбулаторії, створення спортивного поля.


Успіхи реформи децентралізації в області та якісні досягнення з початку об’єднання громади обговорили під час виїзного засідання Ради регіонального розвитку Житомирської області.

“Всі говорили, що віддадуть повноваження на місця в розпорядження місцевим територіальним громадам. Проте тільки Президент Петро Порошенко ініціював і впровадив реформу децентралізації, коли громади отримали повноваження та фінансову децентралізацію на місця. Це надійна платформа для економічного і соціального розвитку”, – наголосив керівник апарату ОДА Олексій Шатило.

За його словами, завдяки децентралізації громади мають свої спроможні бюджети і з них фінансуються. Реформа, окрім коштів від податків, надала низку фінансових стимулів і важелів. Громади мають можливість на місця залучати державні кошти і впроваджувати свої проекти. Це інфраструктурна субвенція, кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Тож, у 2019-2021 роках на території Соколівська ОТГ реалізовуватимуть такі проекти відповідно до перспективного плану розвитку:

 - ремонт доріг: Київ-Чоп-Соколів-Теньківка-Зелена Діброва-Стара Рудня; Київ-Чоп -Рудокопи ч/з Андріївку;
 - капітальний ремонт Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст. із застосуванням енергозберігаючих технологій;
 - будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Соколів;
 - спортивне поле з штучним покриттям біля Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст;
- освітлення населених пунктів Соколівської сільської ради;
- реконструкція очисних споруд КБОП в с.Соколів.
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...