Малинські депутати хочуть відкликати нардепку Слуги народу з Верховної ради

6.07.2020

 

Депутати Малинської міської ради на Житомирщині хочуть відкликати нардепа від "Слуги народу" Тетяни Грищенко з Верховної Ради.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відповідне рішення було прийнято під час позачергової сесії міської ради 3 липня.

Як йдеться у документі, причиною рішення стала ліквідація Малинського району в рамках нового територіального адміністративного устрою.

"Погодити проведення опитування зі збором підписів на предмет виконання депутатських обов'язків народним депутатом Грищенко Тетяною Миколаївною, обраної по 66 виборчому округу з центром в м Малині щодо дбання про благо України і добробут Українського народу, захист інтересів виборців та держави; доручити юридичному відділу виконавчого комітету Малинської міської ради вивчити питання щодо можливості та підстав відкликання народного депутата за народною ініціативою", - йдеться в рішенні. 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...