Людмила Зубко зустрілась з військовими і пропонує створити комунальні школи безпеки для дітей

28.09.2020

 

Питання безпеки є одним із пріоритетів кандидатки у міські голови від партії "Європейська Солідарність" Людмили Зубко. Вона переконана, що у Житомирі варто створити міські школи, у яких дітей треба навчати життєво важливих правил безпеки, а також надавати першу медичну і домедичну допомогу. До викладання у таких школах варто залучати ветеранів війни.

Про це Зубко написала на своїй Facebook-сторінці за підсумками зустрічі, яка відбулася у Центрі адаптації та відновлення учасників АТО і членів їх родин "Компас".

"Дуже важливу тему підняли на зустрічі з військовими, ветеранами АТО, родинами загиблих та сім'ями переселенців. Про те, хто і як має вчити дітей життєво важливих правил безпеки, а також надавати першу домедичну і медичну допомогу", - розповіла вона у дописі.

Людмила Зубко вважає, що навчання правил безпеки для діток має бути включено у програму позашкільної освіти.

"Як це зробити? Створити на рівні міста відповідне комунальне підприємство. Таке ж, наприклад, як школи танців. А це будуть школи безпеки!", - зазначила вона.

Кандидатка у мери наголосила, що Житомирська область – найбільш мілітаризована область України, тут найбільша кількість мобілізованих, багато ветеранів. Саме вони можуть стати викладачами, які навчать діток правил безпеки у найрізноманітніших ситуаціях.  

За її словами, одним із прикладів, на який можна рівнятися у такій навчальній програмі, - це медичний батальйон "Госпітальєри", керівник якого Яна Зінкевич теж була присутня на зустрічі з Людмилою Зубко у житомирському центрі "Компас".

"Реформа децентралізації дала можливість приймати рішення на місцях дуже швидко. Тож якщо є важлива для людей ініціатива – а вона є – необхідно одразу реагувати на рівні міської влади. Закладати кошти в бюджет і не чекати, а діяти", - додала Зубко.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...