Людмила Зубко зареєстрована кандидатом у мери і зробить Житомир успішним містом для людей

29.09.2020

 

Підприємиця, голова громадської організації "Житомир, зроби голосніше" Людмила Зубко повідомила про те, що Житомирська міська територіальна виборча комісія зареєструвала її кандидатом у міські голови Житомира.

"На вибори йду від "Європейської Солідарності" – єдиної в Україні партії, яка чітко зафіксувала свій європейський напрямок. Впевнена, що Житомир стане сучасним європейським містом, де мер та міська влада працюють для людей. Я готова до такої роботи!” – написала Зубко на своїй сторінці у Facebook.

Зубко зізналася, що не любить політику, тим більше політиканства чи політичних ігор. Вона вважає, що у міського голови навіть часу не може бути на таке. Для неї реальна міська політика – це турбота про людей.

"У кожному рішенні, яке приймає міський голова, має бути турбота про людей. У цьому полягає моя політика, і саме це зафіксовано у моєму програмному документі "Маніфест успішного міста для людей", - підкреслила Зубко.

На вибори вона йде як людина, яка вміє ставити цілі, збирати команду, заряджати її на результат, делегувати повноваження і організовувати процес.

“Для мене результат – це не одна успішна вулиця Михайлівська, а комфортні Крошня, Богунія, Корбутівка, Центр, Польова, Мальованка і Мар’янівка. Це дитячий садок поряд з будинком замість зростаючих черг у дошкільні заклади. Це відкриті публічні парки замість закритого Ботанічного саду. Чиста вода із крана замість безкінечних ремонтів. Цей перелік можна продовжувати довго”, - сказала кандидатка у мери Житомира. 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...