Людмила Зубко про похід в мери: вмію розставляти пріоритети, гуртувати команду і надихати на результат

1.10.2020

 

Кандидатка на посаду міського голови Житомира Людмила Зубко йде на вибори як менеджер, який уміє розставляти пріоритети, делегувати повноваження, організовувати команду та надихати людей на результат. На цьому Людмила Зубко наголосила в інтерв’ю LB.ua.

За її словами, проєкти, які вона вже багато років реалізовує спільно з командою, вже неодноразово допомагали житомирянам у тих сферах, де не вистачало уваги влади.

«Більше десяти останніх років ми з командою реалізовуємо проєкти, спрямовані на розвиток всієї громади. Ми завжди реагуємо на виклики. І завжди на крок попереду влади. З початком російсько-української війни ми облаштували кімнати психологічного розвантаження на базі 95-ї аеромобільної бригади. З початку карантину, коли ні місто, ні держава не спромоглися вчасно відреагувати на цей виклик, ми забезпечили засобами індивідуального захисту медиків та людей поважного віку. За останні декілька років – більше пів сотні зроблених "під ключ" проєктів для міста», - навела Зубко декілька прикладів успішних ініціатив.

Своєю сильною стороною Зубко називає здатність розуміти потреби спільноти, розробляти плани та організовувати їх виконання.

«Я йду в мери як людина, яка вміє розставляти пріоритети, організовувати процеси та гуртувати команду, делегувати повноваження і надихати на результат. Міський голова – це передусім потужний менеджер», - переконана вона.

Спільно зі своєю командою Людмила Зубко розробила програмний документ "Маніфест успішного міста для людей", де зафіксовані головні правила, якими у своїй діяльності має керуватися міський голова.

«П'ять основних правил – це: турбота для людей, безпека для людей, комфорт для людей, економіка для людей та влада для людей», розповіла вона.

Зубко націлена на те, щоб побудувати у Житомирі успішне місто, в якому хочеться жити і працювати, з розумним та відкритим управлінням і в якому легко започаткувати та розвивати власну справу. 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...