Лабунська виступила проти фуа-гра

27.01.2020

Депутати ВР, серед яких і депутатка з Житомирщини Анжеліка Лабунська, зареєстрували законопроєкт про внесення змін до ЗУ “Про захист тварин від жорстокого поводження”.

Законопроєкт зареєстрували 24 січня.

Зокрема, зміни стосуються заборони жорстокого поводження з тваринами під час годування – обов'язкова цілодобова наявність свіжої питної води, заборона примусового годування, окрім як з лікувальною чи профілактичною метою, відповідне повноцінне харчування.

Також законом хочуть заборонити виробництво фуа-гра.

Фуа-гра – продукт насильницького годування птахів задля збільшення їхньої печінки, виробництво якого є однією з найжорстокіших і хворобливих для тварин практик, а сам “делікатес” містить потенційну небезпеку для людського здоров’я. Вартість робить її доступною лише для обмеженого кола споживачів. В той же час, в багатьох ресторанах та навіть супермаркетах України можна знайти продукт примхи та жорстокості, споживачі якого не завжди навіть знають як він виробляється.  Виробництво фуа-гра заборонено у багатьох демократичних країнах (в більшості країн ЄС, Ізраїлі, Туреччині, Індії і т.д.). 

Анжеліка Лабунська відома на Житомирщині своєю любов'ю до коней. 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...