Крисюка могли знайти всі, крім голови ОДА Бунечка. Деталі звільнення

11.10.2019

Начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА Роман Крисюк працює на посаді останній день. 11 жовтня він написав заяву на звільнення, бо, як стверджує – за посаду не тримається.

Про це розповів у коментарі «Першому житомирському» сам посадовець.

«Дивно було читати заяви голови ОДА, що він мене не може знайти. Всі працівники знали, що мене прооперували і я проходив курс реабілітації після операції. Та і мій номер телефону незмінний, можна було набрати і просто сказати, а не займатися популізмом»,  – розповів  по телефону Роман Крисюк.

Він додає, що одразу після виходу з лікарняного написав заяву на звільнення за угодою сторін.

За інформацією із джерел в ОДА, новим керівником управління дорожнього будівництва та інфраструктури стане Сергій Золін, що працював у Київській ОДА і вже сидить в управлінні, яке незабаром очолить.

Нагадаємо, голова ОДА Віталій Бунечко анонсував публічні і прозорі конкурси на посади керівників структурних підрозділів адміністрації.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...