Кандидатку від «Слуги народу» застукали за поцілунками зі співробітником ОВК

15.07.2019

 

Кандидат у народні депутати України від партії «Слуга народу» Тетяна Грищенко була помічена за обіймами і поцілунками зі співробітником ОВК 66-го мажоритарного округу, по якому вона балотується до Верховної Ради.

ІНФОТАБ публікує ексклюзивні амурні фотографії кандидатки від «Слуги народу».

На одному зі знімків Тетяна Грищенко цілується взасос з системним адміністратором Малинської окружної виборчої комісії Олександром Єньковим.

На іншому фото парочка пристрасно обіймається.

У біографії, яку Грищенко подала до ЦВК, не вказано, чи перебуває вона у сімейних стосунках. Однак близьке до кандидатки джерело повідомило ІНФОТАБу, що Грищенко офіційно одружена і має дітей.

Тетяну Грищено можна назвати професіоналом виборчого процесу. На останніх президентських виборах вона була у складі окружної виборчої комісії від колишнього «регіонала» Юрія Бойка. А вже у другому турі президентської кампанії була обрана головою окружної виборчої комісії від Зеленського.

На місцевих виборах 2015 року Грищенко була секретарем територіальної комісії від політичної партії «Опозиційний блок».

На позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року Тетяна Грищенко також була у складі ОВК. Суб’єкт подання кандидатури до складу ОВК – «Партія регіонів».

На виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року була секретарем окружної виборчої комісії від партії «Зелена планета» (сателіт «Партії регіонів»).

Виборчий округ №66 об’єднує місто Малин та Брусилівський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Радомишльський, Хорошівський і Черняхівський райони Житомирської області. Нагадаємо, ЦВК скасувала реєстрацію скандального кандидата від партії «Слуга народу» Олександра Куницького, який має громадянство Ізраїлю.

Джерело: ІНФОТАБ


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...