Депутати погодили зміни до обласної програми підтримки бізнесу на Житомирщині

30.07.2019

 Депутати продовжують працювати у профільних комісіях напередодні 25 позачергової сесії обласної ради.


Так, під час постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку депутати погодили питання щодо внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік. А саме – до обласної програми підтримки бізнесу, за якою підприємцям Житомирщини щомісяця компенсують облікову ставку НБУ.

Засідання відбулось сьогодні, 30 липня за участю першого заступника голови облради Сергія Крамаренка.

За інформацією в.о. директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА Віктора Градівського, на розгляд сесії підготовлені зміни до Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів.

«Напередодні комісія з відшкодування відсоткових ставок підприємцям прийняла рішення про внесення змін, які стосуються тих сільськогосподарських підприємств, що претендують на компенсацію з облбюджету. Зокрема, господарствам, які мають обсяг більше 200 га, надаватись таке відшкодування у розмірі облікової ставки НБУ не буде. Також вносимо зміни для того, аби члени комісії могли при оцінюванні надавати пріоритет тим підприємствам, які придбали саме вітчизняне обладнання. Крім цього, закріплюємо можливість проведення комісію моніторингу цих інвестиційних проектів – виїзд на місце, ознайомлення з результатами роботи, аби переконатись в тому, куди саме направляються обласні кошти», – зазначив Віктор Градівський.

Депутати підтримали проект рішення та наголосили на тому, що обласну програму потрібно більше популяризувати серед підприємців Житомирщини.

Окрім цього, депутати погодили питання щодо включення ще 6 будівель області до заходів Програми підвищення енергоефективності будівель бюджетних установ та закладів у Житомирській області на 2018-2022 роки.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...