Бунечко звинувавчував колег у великих вихідних допомогах, а сам отримав 400 тис грн

21.11.2019

"Таким чиновникам не місце у владі чи політиці", – говорив Віталій Бунечко про голів РДА, які при звільненні отримали вихідну допомогу. Сказав і сам отримав 400 тис грн допомоги.

Житомирський губернатор задекларував 426,7 тис грн вихідної допомоги при звільненні з Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.

Примітно, що задекларував 20 листопада, одразу того ж дня, як "Перший житомирський" направив повторний запит до СБУ в Донецькій і Луганській областях щодо розміру виплат нинішньому чиновнику.

За джерелами "Першого", Бунечко отримав допомогу одразу після звільнення і "забув" про це на три місяці. Згадав про необхідність декларування сум, які перевищують 50 прожиткових мінімумів, тільки зараз. Тоді як за законом, несвоєчасне подання декларації передбачає штраф у розмірі 50-100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, Бунечко гнівно висловлювався про чиновників, які отримали великі суми при звільненні: "Є такі чиновники, які знехтували своїми підлеглими та знайшли інший «шлях» в законі України. Ці голови РДА не лише набили власні кишені державними коштами, а «кинули» простих людей, які щодня працюють на державу, аби забезпечувати власну родину. Переконаний, що таким чиновникам взагалі не місце у владі чи політиці".

Читайте також: В перші 100 днів на посаді Житомирська ОДА придбала для губернатора та замів Hyundai Santa Fe за 895 тис грн.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...