Від завтра не курсуватимуть потяги між Україною та Польщею

14.03.2020

 

«Укрзалізниця» тимчасово зупиняє пасажирські перевезення до Польщі в ніч з 14 на 15 березня.

Про це інформує пресслужба компанії.

Це пов’язано з рішенням польського уряду про тимчасове закриття сполучення з іншими країнами.

«Останні поїзди з Польщі здійснять свої рейси в Україну 14 березня: два поїзди «Інтерсіті+» з Перемишля і нічний поїзд з Варшави. З Києва вранці 14 березня до кінцевої станції Перемишль відправилися два поїзди «Інтерсіті+». На період призупинення пасажирського сполучення із Польщею, більше поїздів до цієї країни «Укрзалізниця» не відправлятиме. Поїзди «Інтерсіті» курсуватимуть до Львова», – повідомляє Укрзалізниця.

Продаж квитків на скасовані рейси також зупинено. Тим, хто придбав їх раніше, перевізник пропонує повернути їх у касах або, в разі купівлі онлайн – на сайті чи в мобільному застосунку «Укрзалізниці».

Також з 13 березня припинено пасажирське залізничне сполучення зі Словаччиною через запровадження надзвичайного стану в цій країні.

13 березня Рада національної безпеки і оборони постановила закрити кордони України на в’їзд для іноземців. Таке рішення ухвалене в рамках протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Теги: Безпека

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...