В Іспанії після карантину відкрилися усі пляжі, окрім Барселони

1.06.2020

 

З понеділка по всій Іспанії, окрім Барселони, відкрилися пляжі, закриті через пандемію коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство Reuters.

Низка пляжів поступово відкрилася вже раніше, але з понеділка усі пляжі – від південного регіону Коста-дель-Соль на Середземному морі до північного узбережжя Країни Басків – знову відкриті для відвідувачів.

Виняток - пляжі у районі Барселони, де коронавірус ще не повністю взятий під контроль.

У понеділок уряд заявив, що працює над тим, аби гарантувати туристам найкращі умови для збереження їхнього здоров'я. Іноземних туристів переконують приїхати в країну з липня.

"Питання не в тому, щоб відкритися першими, а щоб відкритися, знаючи, що ми гарантуємо здоров'я не тільки жителям, але і відвідувачам", - заявила міністр з питань промисловості і туризму Марія Рейес Марото.

Іспанія - на другому місці у світі за відвідуваністю серед туристів після Франції. У туризмі працює кожен восьмий працевлаштований іспанець.

Доходи Іспанії від туризму скоротилися приблизно вдвічі за чотири місяці цього року. У квітні туристи зовсім не відвідували країну через суворі карантинні обмеження, які почали діяти в середині березня.

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...