Укрзалізниця знімає мораторій на продаж квитків на новорічні свята

11.11.2011

 
Сьогодні, 11 листопада, буде відкрито попередній продаж квитків на 70-75 пар поїздів на дати після 3 грудня, на решту - продаж відкриється протягом двох-трьох діб.

"Робота триває в авральному режимі, адже ми розуміємо, наскільки важливо пасажирам вже планувати новорічні та різдвяні подорожі, тому продаж на всі напрямки незабаром буде відкрито в усіх напрямках", - заявив заступник начальника головного пасажирського управління Укрзалізниці Ярослав Петинов.

"Вимушена затримка з відкриттям попереднього продажу квитків на дати після 3 грудня була пов'язана з необхідністю узгодження часу відправлення", - зазначив Петинов.

За його словами, проїзні документи будуть оформлятися з точним зазначенням часу відправлення, прибуття, проходження проміжними станціями згідно з новим графіком руху поїздів.

Погоджувати графік руху поїздів, в результаті чого було закрито продаж залізничних проїзних документів на дати після 3 грудня, Укрзалізниця була змушена у зв'язку з переходом України на зимовий час.

Корреспондент.biz 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...