Україна потрапила в десятку країн, які варто відвідати наступного року

11.11.2011

 
Україна потрапила у ТОП-10 рейтингу країн, які варто відвідати в 2011 році, складеного авторитетним британським путівником The Lonely Planet.

На першому місці в рейтингу опинилися Уганда і М'янма (Бірма). Видання пропонує туристам відвідати долину річки Ніл, савани та джунглі. Крім того, цього року Уганда святкує 50-річчя своєї незалежності - у столиці країни, місті Кампалі, буде організовано яскраве і незабутнє торжество.

Друге місце в рейтингу зайняла М’янма (Бірма), яка славиться своїми білими піщаними пляжами, оточеними горами. Цікавий і той факт, що в країні розташовано багато древніх міст і паґод.

Говорячи про Україну, як повідомили Корреспондент.biz в Міністерстві інфраструктури України, The Lonely Planet радить туристам познайомитися з "великим невідомим місцем Європи". Видання згадує Одесу, Київ, вражаючу природу берегів кримського узбережжя, йдеться в повідомленні відомства Бориса Колеснікова.

"Комуністичне болото всюди, куди не подивися? Один проблиск славного старого міста Києва або живої природи незайманих берегів Кримського узбережжя змусить вас змінити думку. Дешеве пиво? Ще б пак: тут це дешевше, ніж вода", - починає свій опис України британське видання.

Також путівник радить обов'язково відвідати міста, що прийматимуть Євро-2012, і Чорнобиль.

Слідом за Україною, на четвертому місці опинилася Йорданія, яку називають однією з найбільш відкритих, гостинних і одночасно доступних для мандрівників країн Близького Сходу. The Lonely Planet пропонує відвідати Ваді-Рум, Джераш і Мадабу.

П'яте місце - Данія. Подорож містами цієї країни особливо зацікавить людей, які люблять подорожувати велосипедом - всією країною простягається до 10 тис. км велосипедних трас.

На шостому місці - Бутан. Путівник радить туристам здійснити політ над горами, що оточують місто Паро, а також здійснити похід через гори західного Бутану і відвідати Королівський національний парк Манас.

Сьоме, восьме і дев'яте місця в рейтингу топ-10 країн, які варто відвідати наступного року, зайняли Куба, Нова Каледонія і Тайвань. На десятій позиції - Швейцарія.

Як повідомлялося, столицю Великобританії визнано путівником Lonely Planet найкращим містом для туристів.
 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...